Політика

“Країна-ізгой”: В Естонії вимагають заборонити в’їзд в ЄС для всіх громадян Росії

0

В Естонії підняли питання про заборону на в’їзд до Європейського Союзу всім громадянам країни-агресора Російської Федерації. Зокрема, про це заявив колишній естонський лідер Томас Хендрік Ільвес.

На власній сторінці в соціальній мережі Twitter Ільвес написав: «Ймовірно, необхідно ввести тимчасову заборону на всі візити з території Російської Федерації. І я зараз говорю про будь-яких візитах. До вторгнення на територію Криму ці люди зарозуміло вимагали, щоб почав діяти безвізовий режим з ЄС. Необхідно просто заморозити всі візи, крім екстрених сімейних випадків. Адже на кону стоїть безпека Європи! Досить! ».

Згідно зі словами колишнього президента Естонії, подібного роду захід вдарить по простих громадянах Росії. Але, незважаючи на це, він вимагає ввести заборону на в’їзд громадян Росії в Європейський Союз. Ільвес додав: «На тлі того, як себе веде Москва, це просто неминуче. Вона збиває цивільні лайнери. Росія отруює і вбиває людей в Європі. Москва вторгається і окупує держави. Чим не країна-ізгой? ».