Новини

«Країна йде до повного розвалу»: Тимошенко знову кличе українців на барикади, щоб не допустити реалізації планів владної команди

0

Юлія Тимошенко, виступаючи сьогодні з парламентської трибуни у Верховній Ражде, заявила, що Україна зараз йде до повного свого розвалу. За словами лідера «Батьківщини», кожен українець, кому дійсно не байдужа доля своєї землі і майбутнє країни, повинен протистояти реалізації планів владної команди, що задумала розпродати національні багатства.

За словами Тимошенко, представники монобольшінства хочуть порушити всее норми регламенту, і оперативно, всього лише за 40 хвилин проголосувати в другому читанні законопроект про запуск ринку землі в Україні. 5 і 6 лютого – \ це два ключових дня, коли діюча влада хоче повністю віддати нашу землю.

У зв’язку з цим лідер «Батьківщини» закликала підніматися на боротьбу всіх людей доброї волі. Тимошенко підкреслила. що команда президента Зеленського. нинішній уряд і монобольшінство у Верховній Раді ведуть Україну до краху, дбаючи лише про власне збагачення, і обслуговуючи інтереси зовнішніх замовників. Потрібно боротися з антинародними діями нинішньої влади, відстоюючи законне право на гідне життя в своїй рідній країні.