Новини

Країна остаточно перевернулась: військові по тюрмах, а регіонали – на свободі

0

Популярний український політолог і блогер Андрій Смолій в своєму блозі пише про те, що, що відбувається сьогодні в Печерському суді більше нагадує не справедливий суд, а саме справжнє судилище над військовим волонтером Марусею Звіробій за погрози на адресу президента України Володимира Зеленського.

Дівчині обрано запобіжний захід – особисте зобов’язання. Також її попросили здати паспорти.

Політолог пише, насправді суть не в запобіжному заході Марусі Звіробій. Суть в тому. що настільки абсурдними звинувачення ще не були ніколи. Що в справі Софії Федини та Марусі Звіробій, що в справі Шеремета.

За словами Смолія, тепер ми маємо таку ситуацію: Звіробій – особисте зобов’язання. Кузьменко та Антоненко – в СІЗО. Марченко – під слідством, вийшов під заставу. Порошенко і інші опозиціонери – на допитах. Військові, які критикують Зеленського – отримують догани і звільняються з посад. В опозиційних ЗМІ обшуки.

Політолог підкреслює, саме час поставити запитання: де в цей час проросійські бойовики, регіонали, агенти Кремля? Правильна відповідь: на свободі, на посадах, в депутатах. Скрізь, тільки не під слідством. Країна перекинулася, навпаки.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16