Новини

Країна остаточно перевернулась: військові по тюрмах, а регіонали – на свободі

0

Популярний український політолог і блогер Андрій Смолій в своєму блозі пише про те, що, що відбувається сьогодні в Печерському суді більше нагадує не справедливий суд, а саме справжнє судилище над військовим волонтером Марусею Звіробій за погрози на адресу президента України Володимира Зеленського.

Дівчині обрано запобіжний захід – особисте зобов’язання. Також її попросили здати паспорти.

Політолог пише, насправді суть не в запобіжному заході Марусі Звіробій. Суть в тому. що настільки абсурдними звинувачення ще не були ніколи. Що в справі Софії Федини та Марусі Звіробій, що в справі Шеремета.

За словами Смолія, тепер ми маємо таку ситуацію: Звіробій – особисте зобов’язання. Кузьменко та Антоненко – в СІЗО. Марченко – під слідством, вийшов під заставу. Порошенко і інші опозиціонери – на допитах. Військові, які критикують Зеленського – отримують догани і звільняються з посад. В опозиційних ЗМІ обшуки.

Політолог підкреслює, саме час поставити запитання: де в цей час проросійські бойовики, регіонали, агенти Кремля? Правильна відповідь: на свободі, на посадах, в депутатах. Скрізь, тільки не під слідством. Країна перекинулася, навпаки.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist