Новини

Країни ЄС стали на бік України в ООН і звинуватили Росію

0

Естонія, Бельгія, Франція, Польща та Німеччина виступили зі спільною заявою на підтримку України після засідання Ради безпеки ООН.

Вони засудили Росію за анексію Криму і війну на Донбасі. Зачитав звернення постійний представник Естонії при ООН Свен Юргенсон, передає Укрінформ.

“Країни ЄС – чинні члени Ради безпеки ООН Бельгія, Естонія, Франція, Німеччина і Польща – повністю підтримують незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах. Ми засуджуємо незаконну анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також дестабілізацію окремих районів Донецької та Луганської областей”, – йдеться в заяві.

Крім того, в ній йшлося про те, що Росія здійснює фінансову та військову підтримку самопроголошених так званих ДНР і ЛНР, порушує фундаментальні принципи міжнародного права.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist