Новини

“Кради, руйнуй на зло х*нті!” Ватажок “ДНР” зізнався, що терористи розграбували готель у Донецьку

0

Ватажок батальйону “Схід” терористичної “ДНР” Олександр Ходаковський видав зізнання про те, як ополченці нібито врятували від фашистів готель “Прага” в Донецьку.

Там раніше “жив” батальйон Захара Прілєпіна, який, за його словами, повністю розгромив і пограбував будинок. Відео з його промовою опублікував у своєму Twitter журналіст Денис Казанський.

“Там вже такі серозні вкладення потрібні… Аж до того, що покрівельну мідь зривали й здавали. Опади потрапляли всередину і знищили там все”, – заявив він.

Водночас ватажок терористів визнав, що готель був серйозним об’єктом, який будувався за великі гроші. На відновлення потрібні кошти, але де їх взяти він не знає.

Як підкреслив у своєму блозі Казанський, цю ж інформацію терорист розмістив і в соцмережі “ВКонтакте”.

“Візьміть готель “Прага”, де квартирували ті, хто вставав – руїни. Навіть дахове обміднене залізо зірване, щоб зрубати копієчку. Це тільки один приклад. Коли ми залишили приміщення так званого Радбезу на шостому поверсі колишнього Мінвугілля на площі Леніна – там теж багато чого після себе “залишили”… і права була та журналістка, яка писала, що видерли навіть плафони. Я послав після її публікації перевірити – права. Чому так? Хр*н його знає. Однією рукою робити велику справу, а іншою плафони і вимикачі видирати… ” – написав Ходаковський.

Водночас журналіст підкреслив, що це типово для бойовиків, які з одного боку постійно кричать, нібито “українська пропаганда обмовляє на республіку”. А з іншого – самі ж підтверджують все те, про що говорить ця “українська пропаганда”.

“Слава республіці! Кради, руйнуй Донецьк на зло хунті!” – прокоментував таке зізнання Казанський.