Політика

Кравчук представив план капітуляції та хоче провести вибори в ОРДЛО у 2021 році

0

Україна пропонує провести вибори в ОРДЛО вже через 5 МІСЯЦІВ!

Сьогодні очільник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук озвучив новий мирний план, згідно з яким вибори на окупованих територіях Луганської і Донецької областей можуть пройти 31 березня 2021 року!

Безперечно, цей документ писався на Банковій і узгоджувався безпосередньо з Зеленським.

Які наслідки це несе для України?

👉 Якщо навіть уявити, що Кремль роззброїть незаконні формування та виведе свою армію з території України, вибори призведуть до легітимізації російської окупаційної адміністрації. Всі ці умовні мотороли і гіві стануть представниками місцевої влади, а згодом зможуть претендувати і на владу центральну. Ну от кого обере населення окупованих територій, яке 7 років піддається психозу російської пропаганди? Вибори мають проходити за кілька років після звільнення окупованих територій, але точно не через 5 місяців.

👉 Вільна економічна зона не стане панацеєю для відновлення Донбасу – вона стане чорною дірою, де олігархи типу Ахметова чи Курченка відмиватимуть кошти і уникатимуть сплати податків.

👉 Амністія для тих, хто воював проти України перетворить всю територію держави в один суцільний кримінальний анклав. Ті маргінали, які зараз воюють з усім українським, не зможуть займатись нічим іншим, крім рекету та злочинної діяльності. Це серйозна небезпека для кожного жителя держави.

👉 Росія роздала українцям мільйони паспортів на окупованих територіях і тепер за кожної нагоди матиме можливість «захищати» своїх громадян, тільки но Україна спробує йти своїм шляхом на Захід. Але жодного слова про депаспортизацію окупованих територій у плані немає.

👉 Знову Зеленський не може самостійно озвучити черговий капітуляційний план, а віддає слово «балакучій голові» — цього разу роль виконав Кравчук. Показово, що для відповіді Саріку у Зеленського і часу, і знаків в фейсбуку вистачило, а роз’яснити позицію про вибори в ОРДЛО на початку 2021 року – ні.

Попри всі недоліки українського плану, Кремль вже відмовився від цього пропозицій Кравчука.

Очевидно, поява нового «мирного плану» стала реакцією влади на інший план – розроблений окупантами. І найбільша небезпека, що вони почнуть «сходитись посередині» цих двох планів, що буде смертельним для України.