Війна

Кравчук: Путін не готовий до широкомасштабної війни через страх

0

Президент Росії Володимир Путін не готовий до широкомасштабної війни, тому що боїться її наслідків.

Як заявив в ефірі телеканалу “Україна 24” глава української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент Леонід Кравчук, Путін не хоче великої війни, але хоче тримати під контролем Україну, Європу і всі демократичні цінності.

“Росія не готова до широкомасштабної війни. Вона має багато внутрішніх проблем. За всієї непередбачуваності її дій, завжди залишається у них на аналізі страх. Страх перед майбутнім. І я думаю, що Путін знає, чим це все може закінчитися для нього. Дуже добре знає”, – сказав він.

Також Кравчук вважає, що російський президент вже не зможе вести себе так, як він поводився кілька років тому.

“Світ побачив, з ким має справу. І я це бачу з заяв НАТО і політиків високого рангу в усьому світі”, – резюмував Кравчук.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16