Політика

Кравчук в ефірі Шустера якомога сильно “облизував” Зеленського

0

“Вчора на ток-шоу Савіка Шустера був неприємно вражений негідною поведінкою першого президента України Леоніда Кравчука, який просто ганебно намагався виправдати незаконне опитування, оголошене президентом Зеленським.

Опитування – це виборча технологія Слуг народу, як можна говорити, що це законно, це ж відверте порушення і незаконна агітація? Кравчук показав повне незнання Конституції, твердив, що у президента є право оголошувати опитування, хоча це пряме порушення Конституції, і просто виступав рекламним агентом Зеленського. Якби він був просто політиком – це його особиста справа

. Але Кравчук абсолютно не цінує статус президента України, принижує цей статус брехнею і маніпуляціями.

Який же приклад подає Кравчук іншим політикам і громадянам – бажання догодити владі, облизати владу? Кравчук не назвав жодної статті Конституції або закону, намагаючись виправдати Зеленського, він відпрацював як пропагандист. Кравчук не усвідомлює себе державним діячем, не усвідомлює необхідність витримувати хоча б якісь мінімальні моральні рамки.”

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов закликає українців зробити все, щоб зірвати незаконне опитування, яке президент Зеленський збирається провести в день місцевих виборів.
Про це Бутусов заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

“Для “слуг народу” “особливо великі розміри корупції” – це, напевно, розмір Юзіка. А особливо невеликий розмір корупції – це президент Зеленський. Тому президент Зеленський, якщо він хоче мати хоч якусь повагу, щоб з нього не сміялися, він має вивчити Конституцію України”, – сказав Бутусов.

Юрий Бутусов

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist