Політика

Кравчук хоче, щоб українці вибачилися перед Гордоном: “Нічого не розумієте!”

0

Громадянам України, котоире критикують Дмитра Гордона за інтерв’ю з Наталею Поклонский і Ігорем Гиркин, варто було б спочатку розібратися, для чого це робилося.

Таку точку зору озвучив перший президент незалежної України Леонід Кравчук, передає Діалог.UA.

Політик прокоментував цю ситуацію під час прямого включення на телеканалі «Україна 24»: за його словами, українці повинні подякувати Гордона за інтерв’ю з Поклонский і Гиркин.

«Мені здається, тут має місце якесь непорозуміння: Гордон займає дуже ясну позицію щодо дій РФ щодо України. У Гордона дуже чітка і аргументована позиція з приводу анексії Криму та агресивної війни на Донбасі, а також щодо зовнішньої політики Росії і особисто Путіна », – заявив Кравчук.

Крім того, екс-глава держави зазначив, що Гордон не завжди приємно для багатьох глядачів, але дуже аргументовано висловлює свою позицію: він не грубить, що не ображає, а просто озвучує свою позицію.

Кравчук вважає, що записи розмов Гордона ляжуть в основу кримінальних справ по агресії Російської Федерації проти України, а українці повинні подякувати журналіста за його дії.

«Він робить потрібну для країни справу, проте не кожен його подякує, знаючи, що суспільство сприйме це негативно», – заявив перший президент України.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist