Новини

Кравчук запропонував Зеленському саджати українців, які «заважають владі»

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Перший президент України Леонід Кравчук порадив главі держави «зупинити сили, що створюють перешкоди для нинішньої влади».
Фактично, це пропозиція зупинити український народ.

Про це він пише у матеріалі для видання Гордон.

«Яким я бачу українське суспільство початку 2020 року? Український народ залишається роз’єднаним, політичні сили ведуть безперервну боротьбу. Бідність, війна продовжуються.»

Так от, ця війна була б не можлива, якби не була віддана ядерна зброя, в обмін на будапешський папірець.

Далі, Леонід Макарович іде в прострацію і загальні роздуми про народ та таємничі сили, які заважають владі реалізувати бажання того народу і вимагає діяти рішуче. Мовляв пора саджати тих, хто довів країну до такого стану.

Так от, на мою думку потрібно найпершим спитати тих, хто здав ядерну зброю, дозволив пиляти на метал стратегічні бомбардувальники і заводи, розпродав радянський спадок, продавав зброю за кордон на вагу і з рештою зрадив український національний інтерес та державу.

При такому підході, можливо, у старих комуністів буде меньше бажання радити молодим.

Витратили наш час і час прийдешніх поколінь, привели країну до такого ганебного стану, а тепер радять, як робити це і на далі.
Сором та лицемірство.

Мирослав Гай, волонтер, ветеран АТО

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16