Суспільство

Кравчук заявив, що на Донбасі необхідно створити вільну економічну зону на 30 років

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Україна пропонуватиме створення Вільної економічної зони (ВЕЗ) в рамках реалізації особливого порядку місцевого самоврядування в ОРДЛО.

Про це повідомив глава делегації України в ТКГ, перший президент України Леонід Кравчук, представляючи підготовлений українською стороною “План спільних кроків” для Тристоронньої контактної групи, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами першого президента, Україна буде пропонувати створення Вільної економічної зони в рамках реалізації особливого порядку місцевого самоврядування в ОРДЛО. “Без неї відновити там економіку буде неможливо. І ця Вільна економічна зона, згідно з нашим баченням, повинна діяти десь орієнтовно до 2050 року. Розрахунки показують, що цей час дозволить привести регіон Донбасу в нормальний стан”, – сказав він.

Нагадаємо, 25 жовтня, під час місцевих виборів, виборцям біля дільниць задавали “5 запитань від президента”, одне з яких стосувалося введення вільної економічної зони на Донбасі. Партія “Слуга народу”, яка виступила замовником опитування, ініційованого Володимиром Зеленським, оприлюднила лише попередні результати підрахунку відповідей. 26 жовтня, коли було оброблено 74% анкет, на друге питання щодо ВЕЗ на Донбасі відповіді розділилися майже порівну: 46,70% підтримали, 46,48% висловилися проти.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16