Суспільство

Кравчук заявив, що у нього немає претензій ні до Росії, ні до ОРДЛО

0

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук сказав, що у нього немає претензій ні до Росії, ні до ОРДЛО. Про це Кравчук розповів у інтерв’ю “Klymenko Time”, інформує ІнфоРезист.

“Кількість обстрілів зменшилася в 14 разів. Важка зброя застосовується, але рідко. Іноді працюють протитанкові міномети. За останній час на Донбасі вбили двох солдатів і двох поранили. Говорити про загальну тишу було б перебільшенням”, – заявив він.

Перший президент України також заявив, що у нього “немає претензій ні до Росії, ні до ОРДЛО”. “Вони відстоюють свою позицію, а ми — свою. Але є одна спільна позиція-припинити кровопролиття і встановити мир. А потім всі інші питання вирішувати поступово в інтересах народів, що живуть на непідконтрольних Україні територіях”, – сказав він.

Кравчук нагадав, що раніше представники Росії і ЛДНР вимагали скасування постанови про місцеві вибори, а зараз заговорили про “дорожню карту” для Донбасу.

“Тепер вони кажуть, поки Україна не погодиться з “дорожньою картою”, яку запропонували ОРДЛО і підтримує Росія, всі інші питання вирішуватися не будуть. Цим я хочу підтвердити, що реального бажання встановити мир на Донбасі у Росії і ОРДЛО немає. У той час, як Україна готова до компромісу і обговорення. Ми не пред’являємо нікому попередніх умов”, – додав глава української делегації в ТКГ.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16