Кремль озвучив свою версію розмови Зеленського і Путіна: «Путін прямо поставив запитання — чи має намір Київ реально виконувати мінські домовленості»
Новини

Кремль озвучив свою версію розмови Зеленського і Путіна: «Путін прямо поставив запитання — чи має намір Київ реально виконувати мінські домовленості»

У пресслужбі Путіна стверджують, що він «прямо поставив запитання» про виконання українською стороною мінських домовленостей і нагадав Зеленському про перемогу СРСР у Другій світовій війні.

Відповідне повідомлення опубліковано на сайті президента РФ, інформує Цензор.НЕТ. Російська агресія і окупація частини території України названі в повідомленні «внутрішньоукраїнським конфліктом».

«У зв’язку з відомими висловлюваннями представників українського керівництва Володимир Путін прямо поставив запитання — чи має намір Київ реально виконувати мінські домовленості», — сказано в повідомленні.

У Кремлі зазначили, що під час розмови були порушені питання підтримки стійкого режиму припинення вогню, подальшого розведення сил і засобів на лінії зіткнення і робіт із розмінування.

«У контексті майбутнього 75-річчя Великої Перемоги з російської сторони підкреслять внесок усіх народів СРСР у розгром нацистської Німеччини та вказано на неприпустимість спотворення історичної правди про події Другої світової війни», — додали в пресслужбі.

Раніше про телефонну розмову Зеленського і Путіна повідомив Офіс президента. У повідомленні ОП було сказано, що сторони обговорювали обмін утримуваними особами та підготовку до наступної зустрічі в «нормандському форматі».

Нагадаємо, перший раз телефонна розмова між Зеленським і Путіним відбулася 11 липня 2019 року. Потім 7 серпня Зеленський розмовляв з президентом РФ Володимиром Путіним, щоб обговорити смерть 4 українських воїнів на Донбасі внаслідок обстрілу з боку найманців РФ. 7 вересня Зеленський знову говорив із Путіним телефоном. 25 листопада Зеленський також провів телефонну розмову з Путіним — розмова стосувалася повернення Росією українських кораблів і газових переговорів у тристоронньому форматі. 31 грудня Зеленський і Путін телефоном обмінялися привітаннями і домовилися про узгодження нових списків на обмін.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16