Суспільство

Кремль віддає контроль над підприємствами ОРДЛО Медведчуку – ЗМІ

0

На окупованих територіях Донбасу зараз відбувається зміна кураторів підприємств. Про це повідомляє Східна правозахисна група в Facebook з посиланням на свої джерела.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

За даними активістів, тепер вугільною здобиччю в ОРДЛО займатиметься компанія “Торговий дім. Донське вугілля”, яка замінить компанію “Внешторгсервіс”.

За інформацією джерел правозахисників, куратором кампанії, яка прийме правління, є опозиційний народний депутат України.

“Іншими словами, Кремль віддає під кураторство економіку ОРДЛО”, – уточнили активісти.

Вони не називають ім’я українського нардепа, однак у ЗМІ компанія “Торговий дім. Донське вугілля” згадується у зв’язку з главою “Опозиційної платформи – За життя» Віктором Медведчуком.

Зокрема, 21 січня видання Don Press з посиланням на луганського блогера писало, що вугільна галузь ОРДЛО переходить під контроль Медведчука і заступника міністра економічного розвитку Росії Сергія Назарова.

У матеріалі йдеться, що саме для цього було створено підприємство “Торговий дім. Донське вугілля”, яке “захопить” вугільний ринок ОРДЛО з 1 лютого.

Джерело