Новини

Кремль вимагатиме воду для окупованого Криму, – Полозов про обшуки і затримання кримських татар у Бахчисараї

0

Адвокат Микола Полозов вважає, що обшуки в будинках кримських татар в окупованому Бахчисараї і Бахчисарайському районі 11 березня пов’язані з тим, що Кремль збирається вимагати в України поставок дніпровської води в Крим.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

“Якщо раніше практика набору заручників – політв’язнів в окупованому Криму здійснювалася, в тому числі, для поповнення обмінного фонду, то тепер стає очевидно, що вимоги Кремля стосуватимуться поставки до Криму дніпровської води. Репресії в Криму – не просто елемент залякування населення, а й засіб політичного шантажу нової української влади”, – розповів він.

Російські силовики вранці 11 березня прийшли з обшуками в будинки кримських татар у Бахчисараї і Бахчисарайському районі. На місце проведення обшуків не пустили адвокатів. Окупанти інкримінують чотирьом затриманим у Бахчисараї кримським татарам участь у “Хізб ут-Тахрір”.

Кремль вимагатиме воду для окупованого Криму, - Полозов про обшуки і затримання кримських татар у Бахчисараї 01

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist