Uncategorized

Кремль воює на Донбасі, як в Сирії, – Казанський

0

Терористичні “Л/ДНР” фактично є приватними військовими компаніями (ПВК) Кремля. В Україні РФ використовує ті ж методи війни, що в Сирії і Лівії.

Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив член української делегації в Тристоронній контактній групі, журналіст, блогер Денис Казанський. “Методи у Росії одні й ті самі. Вона використовує їх вже з початку цього конфлікту. Фактично Росія воює за допомогою так званих приватних військових компаній, які вона використовує і в Сирії, і в Лівії, і в Україні”, – зауважив він.

“ДНР” та “ЛНР” – це фактично приватні військові компанії Росії. Так, це не офіційна російська армія, але вони отримують російську зброю, отримують зарплату в російських рублях і повністю діють в інтересах Російської Федерації”, – наголосив Казанський.

За його оцінками, донбаські “республіки” є квазі-утвореннями, які Кремль використовує як певний плацдарм, зокрема, для можливого розширення експансії.

В цьому контексті журналіст нагадав про нещодавній форум “Русский Донбасс”, на якому були проголошені подібні цілі. “На так званому форумі “Русский Донбасс” відкрито оголосили, що мета цих “ДНР” і “ЛНР” – захоплення нових територій України і створення “русского национального государства”.

Казанський наголосив, що Україні вдалося зупинити експансію Росії. Але примусити агресора залишити територію України зможуть тільки жорсткі дії Заходу. “Працювати треба в такому напрямку, щоб ця війна коштувала Росії дуже дорого, щоб в певний момент Росія зрозуміла, що не може тягнути це далі”, – підсумував він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16