Політика

Кремль: Єрмак в Берліні погодився на особливі умови завершення війни на Донбасі

1

Учасники зустрічі політичних радників лідерів країн-учасниць «нормандського формату» у Берліні «наблизилися» до узгодження комплексу додаткових заходів щодо припинення вогню на Донбасі.

Про це заявив заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак, пише «Интерфакс».

Він зазначив, що відбулася «ґрунтовна розмова з усіх аспектів врегулювання конфлікту», однак, фінальний документ зустрічі прийнятий не був, оскільки не вдалося узгодити деталі.

«Сказати, що є прорив — не наважуся, — заявив Козак. — Домовилися доузгодити в телефонному режимі».

Зазначається, що перемовини у німецькій столиці тривали близько десяти годин. Нагадаємо, що з Києва до Берліна прибули глава офісу президента Андрій Єрмак та віце-прем’єр міністр Олексій Резніков.

Як повідомлялося, під час зустрічі Росія заявила, що «найближчим часом»

У Росії заявили, що очікують на проєкт змін до Конституції України «найближчим часом», які б врегулювали особливий статус Донбасу».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist