Війна

Кремль “здає назад”: Захарова після стягування військ РФ до кордону України змінила риторику

0

Москва почала знижувати агресивну риторику щодо України. З красномовним заявою виступила 7 квітня речник міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова.

Текст був опублікований на сайті зовнішньополітичного відомства РФ.

У своїй заяві Захарова намагалася переконати, що масштабна перекидання військ РФ до українського кордону і в анексувати Крим – це нібито “планові заходи” Міноборони РФ, які “не перевищують масштабів минулих років”.

Несподівано обійшлася вона і без погроз на адресу Києва.

Представниця МЗС РФ підкреслила, що Москва “виступає за врегулювання конфлікту на Донбасі виключно мирними засобами”.

Ця риторика різко контрастує зі словами високопоставлених російських чиновників і ЗМІ. Останні тижні вони відкрито погрожували Україні військовим вторгненням.

У своїй заяві Захарова вже звично намагалася перекласти провину за ескалацію на Донбасі на Київ. Вона звинуватила Україну в затягуванні військ до кордону, а НАТО в посиленні військової присутності в регіоні.

“Все це не сприяє безпеці в регіоні”, – сказала речник МЗС РФ.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16