Блоги

Кремлю потрібна тільки капітуляція України

0
За округлими словами з інтерв’ю заступника глави адміністрації президента Росії Дмитра Козака агентству ТАСС – все та ж вимога капітуляції, до якої Кремль протягом багатьох років після окупації Криму і Донбасу закликає Україну

Так, при цьому можна стверджувати, що немає ніяких ультиматумів, що Росія прагне до завершення конфлікту у своїх західних кордонів, що заморожений конфлікт їй не потрібен, а триває конфлікт через “неконструктивність” української сторони.

Тільки це все – велика брехня Дмитра Козака та його начальника, Володимира Путіна. Тому що конфлікт на Донбасі триває рівно з однієї причини – через присутність окупаційних військ та їхніх найманців на українській території. Не буде ніяких військ – не буде ніякого конфлікту. Росія у цьому конфлікті – ніякий не посередник, вона – окупант. Маріонеткова влада не виражає ніякої думки “народу Донбасу”, вона висловлює виключно думку своїх “кураторів” з ФСБ і СВР. Якщо вигнати російські війська – як вони були вигнані зі Слов’янська або Краматорська – так конфлікт завершиться через 24 години без всякого “особливого статусу”. При тому що жителі звільнених територій можуть голосувати на виборах за ОПЗЖ або Оппоблок, що з того? Україна – демократична держава, це вам не путінська Росія.

Все, що насправді робить Козак – намагається легітимізувати російську окупацію Донбасу і домогтися розширення російського впливу на всю територію України. Саме тому переговорний процес у глухому куті. І він залишиться у глухому куті, поки Путін і його соратники залишаються в Кремлі.

Віталій Портников