Суспільство

“Крим де-факто це сьогодні Росія”: Медведчук з Марченко поїхали до окупованого півострову

0

Кум президента РФ Путіна, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук з дружиною Оксаною Марченко відбув до окупованого Криму.

Про це Цензор.НЕТ стало відомо з власних джерел.

Адмінмежу з окупованою територією Медведчук перетнув о 14:30 в неділю, 2 серпня. Контроль він пройшов на КПВВ “Каланчак”. Його супроводжувала дружина Оксана Марченко.

За даними джерела, з Медведчуком і Марченко були ще три людини: Григорій Чалий, Владислав Галишин і водій Євген Засенко, всі – громадяни України.

Згідно з декларацією, дружина Медведчука Марченко володіє під Ялтою земельною ділянкою площею понад 5 тис. квадратних метрів, будинком і госпбудівлями.

У колишні роки в ЗМІ показували розкішну резиденцію Медведчуків біля Сімеїзу. Вона стала відомою після того, як сім років тому там зустрічали з шампанським Володимира Путіна. Видання “Дзеркало тижня” писало, що ця резиденція виникла на місці протитуберкульозного санаторію імені Баранова.

У генплані, затвердженому вже російською владою Ялти, цей будинок позначений як “Палац Медведчука”, пишуть “Крим.Реалії”.

Про окупований Крим Медведчук висловлювався так: “Згідно з чинним українським законодавством, Конституції, Крим – територія України, але де-факто це сьогодні Росія”.

“Крим – це місце, де я відпочивав і відпочиваю сьогодні. Це ні для кого не є секретом. Я там в цьому році відпочивав і в минулому, і  відпочиватиму далі”, – заявляв він у 2018 році.