Новини

“Крим не повернеться, нехай моськи гавкають!” Віцеспікер ПАРЄ з Росії влаштував демарш проти України

0

Скандальний заступник голови нелегітимної Держдуми Росії Петро Толстой, якого обрали віцеспікером ПАРЄ, брудно вилаявся на адресу України і публічно виправдав окупацію Криму.

Добірку його сканадальних заяв після повернення зі Страсбурга показав у своєму відеоблозі на YouTube український журналіст Роман Цимбалюк.

“Не можна говорити про повернення якихось територій, на яких влада цих країн незаконно застосувала військову силу. Це стосується південного сходу України, Абхазії та Південної Осетії. Треба розуміти, що повинні пройти довгі роки, перш ніж процес якогось діалогу почнеться між людьми, які населяють ці території, до яких ця влада Грузії й України застосувала армію”, – нахабно висловився Толстой, підтримуючи захоплення територій чужих країн Російською Федерацією.

Цимбалюк, в свою чергу зазначив, що така риторика одіозного росіянина і в цілому російська делегація в ПАРЄ – це приклад того, на що приречені будь-які спроби “домовитися десь посередині” або в принципі домовитися з Росією. “Щось мені підказує, що ніяких шансів домовитися як не було, так і немає”, – робить висновок журналіст.

Крім того, Толстой продемонстрував своє ставлення до українських колег в ПАРЄ і вибухнув вельми образливими висловлюваннями на їхню адресу. Так, він дав зрозуміти, що вважає росіян обраними, а українців – нижчою расою.

“Ми, їдучи у Страсбург, чесно кажучи, чули багато коментарів, що тепер нова українська делегація, яка абсолютно інакше буде будувати свою роботу. Це люди Зеленського, такі прямо з низів”, – покепкував віцеспікер ПАРЄ, зазначивши, що такі очікування не справдилися.

Цимбалюк розцінив цю репліку як натяк на те, що росіяни – це блакитна кров, а українські політики – винятково низи суспільства. “Сама постановка питання в такому ключі – це теж маркер того, що “домовитися посередині” буде важкувато”, – знову акцентував увагу журналіст.

Розмірковуючи про боротьбу української делегації з російською пропагандою і шовінізмом в ПАРЄ, Толстой знову перейшов на особисті образи.

“Ми представляємо все-таки велику країну. Ми намагаємося бути вище цього. Якщо ми почнемо на їхньому рівні з’ясовувати стосунки, то опустимося до такого стану діалогу з моськами, які гавкають. Нехай гавкають. Караван йде все одно”, – огризнувся віцеспікер російського парламенту.

Цимбалюк же розцінив нападки Толстого як демонстрацію того, що російська делегація сама не відрізняється умінням вибудовувати дипломатичний діалог.

“Ця лексика говорить про те, що представники Росії хоч і позиціонують себе як представників великої і сильної країни, але чомусь здається, що вони гавкають теж, по-своєму імперському”, – відповів на хамство одіозного українофоба журналіст.

В кінці свого спічу Толстой поскаржився на те, що Європа нібито занадто вибіркова в своїх симпатіях і закриває очі на порушення України, однак не мовчить про те, що відбувається в окупованому Криму.

“Вони говорять про цінності, але ці цінності тільки для них. Вони абсолютно фальшиві! Вони закривають очі на порушення прав людини в тих державах, які їм зараз хочеться підтримати. Ось, наприклад, такою державою є молода держава Україна, складно утворена. Вони хочуть цю демократію в Україні підтримати і готові закрити очі на все – хоч там немовлят їстимуть! А про Крим – так, звичайно, там нещасні кримські татари, ще щось”, – обурився політик країни-агресорки.

У його словах Цимбалюк побачив зізнання Росії в тому, що репресії проти кримських татар в окупованому Криму триватимуть і ніхто навіть не має наміру це приховувати. Крім того, журналіст звернув увагу на сигнал, які Толстой заклав в імперські формулювання про українську державність.

“Як він сказав – молода українська держава, складно утворена? Ну, взагалі-то ми ровесники і вийшли з 1991 року. Але ці сентенції – це про те, що вони не визнають нашу незалежність. І це позиція Російської Федерації про те, що домовлятися вони з Україною взагалі не мають наміру”, – резюмував журналіст.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16