Суспільство

Кримські хмари не далися окупантам

0

Російські метеорологи не змогли вплинути на хмари над окупованих півостровом так, щоб викликати дощ.

Про це повідомляє російський “Интерфакс”, інформує Цензор.НЕТ.

Літак Росгідромету ЯК-42Д, який прибув до Криму для штучного збільшення опадів, зробив два вильоти. Фахівці прийшли до висновку, що викликати дощ не вдасться.

“Ми працюємо з хмарами, але вони не всі підходять – мають бути конкретні параметри. Хочу сказати, ситуація неординарна. Явно аномальний розвиток погодних умов – підходящих хмар дуже мало”, – повідомив начальник центру фізики хмар і активних впливів Центральної аерологічної обсерваторії (Московська область ) Баграт Данелян.

За його словами, синоптики спостерігають за хмарами в Криму з 10 вересня, і тільки зараз з’явилася певна кількість відповідних хмар. Оцінити результат перших вильотів поки неможливо, потрібен аналіз.

“З однієї хмари можна збільшити кількість опадів удвічі, але таких хмар не так багато – 30-40%”, – зазначив фахівець.

Всього літак-лабораторія планує налітати в окупованому Криму 25-35 годин. Данелян підкреслив, що для кардинальної зміни ситуації з посухою цього недостатньо. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist