Суспільство

“Кривавий корпоративчик “: скандальна Єгорова цинічно принизила Небесну сотню

0

Скандальна українська телеведуча Сніжана Єгорова, яка раніше заявила, що на Майдані в Києві в наметах робили аборти жінкам, котрі надавали сексуальні послуги протестувальникам, назвала події Революції Гідності “кривавим бенкетом”

Про це йшлося у прямому ефірі Єгорової на сторінці у Facebook, передає Вголос.

Так, за словами ведучої, вона ніколи не підтримувала Євромайдан і вважає, що його організували та проплатили “певні кола людей”, які в результаті отримали величезний прибуток.

“Я ніколи не була прихильницею державного перевороту, який відбувався в нашій країні, в Києві на Майдані у 2013 році. Усі ці події формувалися певними колами людей, проплачувалися з їхньої кишені. Повірте мені, для того щоб такий “корпоративчик” усій країні влаштувати, його потрібно оплатити: поставити сцени, привозити артистів, годувати людей, все це висвітлювати. З самого початку цих, скажімо так, історичних подій, я була категорично проти й розуміла, що добром це не закінчиться. Я знала, що всі ці піснеспіви, танці, стрибки на Майдані закінчаться кров’ю”, – заявила Єгорова.

Також вона зазначила, що Майдан в Україні був організований, щоб збагатитися, і через майже 7 років він не дав ніяких позитивних результатів для країни.

“Я чітко бачила тих людей, які запускали ці процеси, і мета їхня була – збагатитися, залякати людей, країну. І зараз, через майже 7 років, ми бачимо результати всіх цих сподівань і зусиль, яких ці люди так активно докладали. Вони не даремно вкладали в цей “кривавий бенкет” свої гроші, тому що потім вони “вийняли” набагато більший прибуток. На війні непогано заробили. Як то кажуть – кому війна, а кому мати рідна”, – додала скандальна артистка.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16