Суспільство

Кучма та Єрмак можуть бути зрадниками: В’ятрович показав документ СБУ

0

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом можливого вчинення державної̈ зради. Звинувачують вони представників української делегації̈ на переговорах у Мінську. Мовиться, зокрема, про голову Офісу Президента Андрія Єрмака та другого українського президента Леоніда Кучму, інформує 24 канал.

Про те, що СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Єрмака та Кучми, повідомив нардеп від “Європейської солідарності” Володимир В’ятрович. За його словами, саме він подавав відповідне звернення. Про це парламентар написав у фейсбуці. Також він оприлюднив документ.

Шкода, що СБУ соромиться прямо назвати прізвища “окремих представників”, адже мовиться аро голову Офісу Президента Андрія Єрмака та другого президента України Леоніда Кучму. А ще шкода, що СБУ не вчинила за законом одразу після мого звернення, і мені довелося звертатися до суду? – зауважив В’ятрович.

За його словами, відкриття вищезазначеного провадження – це лише перший крок. Адже президент Зеленський, керівник його адміністрації Єрмак і голова СБУ Баканов – давні друзі і колеги по “Кварталу 95”.

“Одна команда, спільники. Та й рішення про дії в інтересах держави-агресора учасники переговорів у Мінську явно не експромтом ухвалювали. Важко вести розслідування, коли є всі шанси вийти на самих себе“, – вважає політик.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist