Політика

Кулеба: Крим для Росії – відкрита рана. Ми добре насипали солі на неї

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання окупованого Криму є відкритою раною для Росії. Про це міністр сказав в інтерв’ю «Обозревателю».

Кулеба повідомив, що в МЗС є інформація про намір Росії на всіх рівнях мінімізувати успіх Кримської платформи.

«Не дивлячись на позицію Росії, що питання Криму для них закритий, їх реакція на Кримську платформу показала Крим для Росії – відкрита рана. Ми добре насипали солі на неї, і я цим задоволений. Крим – саме та тема, яка повинна боліти Росії дуже сильно », – підкреслив глава МЗС.

Він додав, що Україна поверне окупований півострів і цей факт не потрібно ставити під сумнів «ні на хвилину».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16