Політика

Кулеба в Радбезі ООН: війна на Донбасі триває довше за Другу світову

0

Жeртвaми війни на Донбасі стали понад 13 тисяч осіб

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на онлайн-засіданні Ради безпеки ООН порівняв тривалість війни на Донбасі з тривалістю Другої світової війни. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку МЗС України у Facebook.

Так, у своєму звернені до Радбезу ООН міністр закордонних справ заявив, що російська агресія проти України вже триває довше за Другу світову війну та забрала життя понад 13 тисяч українців.

“Російська агресія проти України, яка призвела до незаконної окупації Криму та частини Донбасу, вже триває довше за Другу світову війну. Вона забрала життя понад 13 тисяч, і призвела до пoрaнeнь понад 27 тисяч людей у самому серці Європи”, – зазначив Кулеба.

Також глава українського зовнішньополітичного відомства нагадав, що ООН було створено як глобальну інституцію, яка мала б убезпечити наступні покоління від війни.

“75 років тому, коли світ почав загоювати рани Другої світової війни, батьки-засновники ООН, серед яких були представники моєї країни, створили глобальну інституцію, яка мала убезпечити наступні покоління від жахіття війни”, – наголосив він.

За матеріалами з сайту rbc.uа

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist