Політика

Курт Волкер: “Раджу Зеленському зайнятися зміцненням держави, а не політичними переслідуваннями”

0

Колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України, впливовий американський дипломат Курт Волкер прокоментував на своїй сторінці у твіттері переслідування п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Американський дипломат порадив Володимиру Зеленському сконцентруватися на побудові національної єдності на тлі російської агресії, а не влаштовувати політичні переслідування, передає Цензор.НЕТ.

“Вибір, кого переслідувати, – це політичне рішення, оскільки звинуватити можна кожного. Кращим було б рішення – будувати національну єдність перед лицем російської агресії на Донбасі і в Криму, як і говорив Зеленський у своєму виступі 24 серпня”, – написав Волкер.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist