Події

Ламали техніку та меблі: Депутати влаштували масову бійку в Одеській облраді

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

В Одесі депутати обласної ради під час засідання першої сесії нового скликання влаштували масову бійку, унаслідок якої постраждали дві людини.

Про це повідомляє “Думська”, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що присутні ламали меблі та техніку, ображали та обливали водою одне одного, а один із народних обранців звернувся за медичною допомогою.

Сторонами конфлікту були депутати з ОПЗЖ, “Партії Шарія” і “За майбутнє” з одного боку і “Слуги народу”, “Європейської Солідарності” і “Довіряй справам” з іншого. 

Як повідомляє сайт Одеської облради, перша сесія, яку заплановано було провести на 11:00 4 грудня, почалася лише о 23:00. До цього часу трибуну і президію сесійної зали було заблоковано. “Депутати вимагали зареєструвати 9 членів політичної партії “За майбутнє”. Після виконання умов пленарне засідання було відкрито”, – наголошується в повідомленні.

Зрештою головою облради було обрано представника партії “Слуга народу” Григорія Діденка. Його першим заступником обрано депутата обласної ради від ВО “Батьківщина” Олега Радковського.

За інформацією “Думської”, Діденка підтримали 44 депутати, представника ОПЗЖ Вадима Шкаровського – 40.

До Одеської облради увійшли 24 депутати від партії “Опозиційна платформа – За життя”, 16 депутатів від “Слуги народу”, 11 депутатів – від партії “Довіряй справам”, 10 – від “Європейської Солідарності”, 10 – від партії “За майбутнє”, 7 – від ВО “Батьківщина” і 6 від “Партії Шарія”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16