Політика

Лавочка “закривається”: популярна мережа гіпермаркетів пішла на несподіваний крок після скандалу

0

З 3 травня в мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» заборонили продавати непродовольчі товари в рамках карантину.

Про це повідомляє видання «Страна«.

«З ранку сказали повернутися до первісного порядку. Продаються тільки товари першої необхідності», — сказала касир магазину «Епіцентр» у Броварах.

Тепер в гіпермаркеті можна придбати лише продукти харчування, медичні товари, корм для тварин, пальне. Відділи з іншими товарами закриті, вони огороджені захищає стрічкою, куди заборонено проходити покупцям.Товари не першої необхідності можна замовити з доставкою.

У зв’язку з цим парковка біля магазину пустує. Така ж ситуація спостерігається й в інших магазинах мережі «Епіцентр».

Однак з інших регіонів надходять відомості, що там торгівля йде в колишньому режимі.

Відзначають, що офіційно порядок «лише товари першої необхідності» діяв і раніше, проте в реальності його не дотримувалися і продавали будматеріали прямо через касу. Така ситуаціявикликала обурення інших підприємців, які були змушені закритися на карантин.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist