Політика

Лавров поскаржився Раді Європи на дискримінацію російськомовних в Україні

0

По всій видимості в Москві не сильно переглянули свої методички з початку збройної агресії проти України і як і раніше твердять, що в Україні утискають права російськомовного населення, та й взагалі з мовчазної згоди Європи звеличують посібників нацистів. Такий висновок можна зробити із заяви глави МЗС Росії Сергія Лаврова на адресу генсека Ради Європи Марії Пейчіновіч-Бурич.

Спочатку саме генсек Ради Європи Марія Пейчіновіч-Бурич на ім’я головного дипломата Росії відправила привітання з 25-річчям вступу Російської Федерації до Ради. У привітанні йдеться про те, що європейці дуже цінують підтримування прав і свобод Росією, а також її курс щодо підтримки демократичних цінностей і співробітництва в цьому плані з ЄС.

У відповідь Лавров не став співати хвалебні подяки і дифірамби РЄ, а, навпаки, покартав Рада Європи і особисто його голову Марію Пейчіновіч-Бурич за те, що та абсолютно не враховує сигнали Росії щодо порушень прав російськомовних в Україні і країнах Балтії.

Лавров зазначив, що історично в цих країнах склалося так, що російська мова має чільну роль, але зараз його утискають. Також Лавров зробив акцент на тому, що в Україні сьогодні звеличують посібників нацистів і на цьому теж не можна не звертати увагу.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16