Політика

Легалізація “Л/ДНР”: Київ виділить терористам медичні маски та тести на коронавірус

0

Міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков зазначив, що за конституцією кожен громадянин України підлягає захисту держави. Тож, за його словами, Україна звертатиметься до міжнародних партнерів щодо гуманітарної допомоги для мешканців Донбасу.

Україна своїх громадян не кидає, тому буде піклуватися і про мешканців тимчасово окупованих територій, заявив Резніков в інтерв’ю “РБК-Україна“.

Наше завдання – забезпечити усіх громадян України тестами, захисними масками, медичною допомогою, усім необхідним. Зокрема це стосується і наших громадян, які проживають на тимчасово окупованій території,
– наголосив міністр.

За його словами, для цього влада пропонуватиме гуманітарні конвої, а Міжнародний комітет Червоного хреста і ООН проситиме реалізувати цю ідею.

До слова, сама українська влада не має доступу до окупованих Росією територій. Тож для того, аби доставити гуманітарну допомогу, наприклад, у Донецьк, доводиться просити про допомогу міжнародні організації. Їхній доступ туди передбачений міжнародними договорами.