Політика

Леонід Кравчук довів до припадку Бориса Гризлова, — Казанський

0

Представник у ТКГ журналіст Денис Казанський розповів про зміну риторики Леоніда Кравчука у переговорах із росіянами.

Про це Казанський написав у Facebook.

«У ТКГ сьогодні без особливих змін. Росіяни і їх представники більш-менш адекватно спілкуються тільки в підгрупі з безпеки — там вдається узгоджувати окремі дії по відкриттю нових КПВВ в Луганській області. Робота гуманітарної та політичної підгруп повністю заблоковані. Там російська сторона взагалі відмовляється що-небудь обговорювати до тих пір, поки український парламент не скасує свою постанову про проведення чергових місцевих виборів від 15.07.2020. Шантажують найважливішим — обміном полонених. Відмовляються навіть погоджувати списки.

Українська сторона намагалася апелювати до гуманності. Адже відмовою від обміну бойовики прирікають на страждання не тільки українських полонених, але і своїх власних, які знаходяться в українських в’язницях. Але ці заклики ніякої дії не справили, так як, по всій видимості, полонені бойовики для росіян не представляють ніякої цінності. Набагато важливіше провокувати скандал через документ, який взагалі не має відношення до ОРДЛО і стосується лише виборів на підконтрольній території.

Леоніда Кравчука сьогодні було прямо не впізнати — повна протилежність тому образу, який ми спостерігаємо в публічному спілкуванні. З Гризловим він спілкувався досить жорстко, і в підсумку довів російського представника до припадку. Ніколи раніше не бачив Гризлова в такому стані — той від злості навіть від відеозв’язку відключався.

Ще з цікавого — російська сторона почала активно педалювати тему повернення переговорів в Мінську. Мабуть дуже потрібно зараз зміцнити розхитаний авторитет Олександра Лукашенка. Але ми, в силу солідного віку наших переговірників, не можемо наражати на небезпеку їхнє здоров’я. Пандемія лютує, так що поки тільки відеозв’язок.»

Джерело: News.UA