Суспільство

Лерос: “Мене не здивувало, що Денис Єрмак був радником Литвиненко. Мене дивує як в Україні людей з фсбшної школи беруть в СБУ, потім в РНБО?”

0

Мене не здивувало, що Денис Єрмак був радником Литвиненко заступника секретаря Ради Національної Безпеки і Оборони України, який 1989 – 1994 рр. навчався в Академії Федеральної служби контррозвідки Російської Федерації (так називалася ФСБ в 1993-1995 рр.).

Мене дивують, що якщо подивитися біографію Литвиненко, то виникає питання – як в Україні людей з фсбшной школи беруть в СБУ, потім в РНБО?

РНБО це орган, в який стікається вся найважливіша інформація в державі. Чому ми тоді дивуємося, що наш ворог знає про нас все?

Литвиненко був призначений Указом президента 2019 року директором інституту Національних досліджень, який готує стратегічні документи для РНБО.

Денис Єрмак розповідав в інтерв’ю, що його бюро спільно з експертами Інституту стратегічних досліджень розробляють законопроекти.

На відео ми бачили його проекти.

До речі, Литвиненко разом з Льовочкіним (з яким його найбільше пов’язують), директором НІСД Андрієм Єрмолаєвим і екс-прес-секретарем Януковича Даркою Чепак були співзасновниками Інституту «Нова Україна».

З січня 2014 року Литвиненко – головний радник Інституту стратегічних досліджень “Нова Україна”, який був створений в лютому 2014 року екс-главою адміністрації президента Сергієм Льовочкіним.

Тому не дивує, що Литвиненко каже про українських патріотів під час 11-ї асамблеї Громадської ліги Україна-НАТО:

“Ми мусим дуже чітко розуміти, що дуже багати дуже патріотичних закликів насправді може проявлятися прихованою російською діяльністю”.

Я нагадаю всім, що якби не свідомі депутати і активна громадськість, яка чинила підписаним Єрмаком документу в Мінську, ми б вже спостерігали як нас мирять з бойовиками «лднр» з благородного дозволу рф.

Корупція б нас помирила!

Джерело: Гео Лерос, Марік.UA

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16