Політика

Лерос прибув на допит до ДБР: справу ведуть про перевищення влади, розголошення держтаємниці, втручання у роботу держдіяча, шахрайство

0
Нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос, який оприлюднив відео із імовірно братом голови Офісу президента Андрія Єрмака Денисом Єрмаком, прибув на допит до ДБР

Про це повідомив у Facebook адвокат Лероса Масі Найєм.

«Ми прибули на допит, на який нас покликали повісткою по кримінальному провадженню за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 365 ККУ (перевищення влади або службових повноважень — ред.). Так було вказано в повістці», — написав Найєм.

При цьому Найєм зазначив, що його клієнту повідомили про додання до провадження ще трьох кримінальних статей.

«По факту нам повідомили, що вчора об‘єднали кримінальні провадження і тому додали наступні статті: 328 (розголошення державної таємниці — ред.), 344 (втручання у діяльність державного діяча) та ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому) ККУ. Ми почали допит і під час нього заявили клопотання про перенесення допиту на підставі ст. 135 КПКУ», — написав Найєм.

Джерело: Еспресо.TV

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16