Політика

Лерос: Тищенко продає країну на національному рівні, а його кум Єрмак – на міжнародному

0

Гео Лерос заявив, виступаючи в ефірі «24 каналу», що Микола Тищенко повинен скласти депутатський мандат.

На думку народного обранця від партії «Слуга народу», його колезі по фракції слід відмовитися від депутатства, і повернутися назад в бізнес.

При цьому Лерос підкреслив, що справа не тільки в ресторані «Велюр», який працює в період карантину, незважаючи на заборону. Насправді Тищенко зараз може робити абсолютно все. Адже його прикриває кум – нинішній керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Народний депутат стверджує, що Тищенко зараз активно займається «договорняками» на рівні української столиці.

Крім того, він досить щільно співпрацює з Антоном Яценком – досить одіозним персонажем, якого називали «королем тендерної мафії» часів Віктора Януковича. Лерос також стверджує, що Тищенко і Єрмака об’єднує одне – обидва вони торгують Україною. Просто керівник Офісу президента робить це на міжнародному рівні, а його кум-депутат – на національному. При цьому більшість «слуг народу» ніяк не відреагувало на скандал з рестораном Тищенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist