Політика

Лерос: Тищенко продає країну на національному рівні, а його кум Єрмак – на міжнародному

0

Гео Лерос заявив, виступаючи в ефірі «24 каналу», що Микола Тищенко повинен скласти депутатський мандат.

На думку народного обранця від партії «Слуга народу», його колезі по фракції слід відмовитися від депутатства, і повернутися назад в бізнес.

При цьому Лерос підкреслив, що справа не тільки в ресторані «Велюр», який працює в період карантину, незважаючи на заборону. Насправді Тищенко зараз може робити абсолютно все. Адже його прикриває кум – нинішній керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Народний депутат стверджує, що Тищенко зараз активно займається «договорняками» на рівні української столиці.

Крім того, він досить щільно співпрацює з Антоном Яценком – досить одіозним персонажем, якого називали «королем тендерної мафії» часів Віктора Януковича. Лерос також стверджує, що Тищенко і Єрмака об’єднує одне – обидва вони торгують Україною. Просто керівник Офісу президента робить це на міжнародному рівні, а його кум-депутат – на національному. При цьому більшість «слуг народу» ніяк не відреагувало на скандал з рестораном Тищенко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16