Політика

Лерос заявив, що у наступні дні проти нього буде здійснено провокація з боку ДБР, щоб вилучити докази торгівлі посадами

0

Проти народного депутата Гео Лероса плануються провокації. Їх здійснить Державне бюро розслідувань.

Про це сам нардеп заявив у відеозверненні у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“У наступні дні проти мене планується провокація, яка буде здійснена руками ДБР. Під приводом якоїсь сфабрикованої справи про податки у мене роведуть обшуки, заарештують майно і вилучать всі електронні носії. Саме заради останнього це буде і зроблено”, – упевнений Лерос.

За його словами, відповідні розпорядження робить президент Володимир Зеленський, якому відомо про існування продовження “плівок Єрмака”, на яких брат глави Офісу президента “торгує державними посадами”.

Нардеп упевнений, що записи зможуть стати доказом, що президенту було відомо, що Денис Єрмак “продовжував торгувати посадами навіть цього року, а сам Зеленський був частиною цих сценаріїв”.

“Я принципово не хотів публікувати цей матеріал до виборів, щоб ніхто не розповідав, що це дискредитація перед голосуванням, але якщо Зеленський поставив завдання зі мною розправитися до місцевих виборів, то у мене може не бути можливості опублікувати ці матеріали згодом. Українці, щоб не трапилося, пам’ятайте, що свободу вам ніхто не подарує, Україна міцно затиснута в лещатах олігархів і окупантів, які захопили українську владу. Вони захищатимуть Зеленського усіма способами, бо ця маріонетка їм вигідна. Ми маємо мобілізувати сили, щоб скинути ворогів України, адже самі вони не підуть. Схоже, що нам доведеться їх змусити”, – упевнений Лерос.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist