Різне

Лікар працював до останнього і помер від ковіду: Ось, що він сказав перед смертю

0

Колеги лікаря розповіли, що він працював до останніх сил. Незадовго до своєї смерті медик поспілкувався з місцевими журналістами.

Начальник Самбірського центру первинної допомоги Василь Савенко цього місяця повинен був відсавяткувати 60-річчя, інформує Колумніст. Ось що про нього сказав журналіст:

«Це ж треба. Чоловіка саджають у швидку щоб перевезти до Львову, а він дає коментарі стосовно хвороби, через яку власне його і госпіталізують» – здивувався журналіст.

Друзі та знайомі Василя Савенка впевнені, що смерть була викликана вірусом і важкою роботою. Його останніми словами були:

«Проклятий вірус. Мене якраз везуть в реанімацію…»

Працівники центру наголошують, шо Василь був відмінним фахівцем. Він очолив центр у важкі часи впровадження реформ і гідно вистояв перед труднощами.

Лікар Савенко помер у суботу під вечір, 1 серпня. Він був військовим лікарем-урологом, працював у гарячих точках світу, а у Старому Самборі спочатку – заступником головного лікаря, згодом, коли в медицині розпочалися реформи, – керівником Центру первинної медичної допомоги.