Різне

Лікар працював до останнього і помер від ковіду: Ось, що він сказав перед смертю

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Колеги лікаря розповіли, що він працював до останніх сил. Незадовго до своєї смерті медик поспілкувався з місцевими журналістами.

Начальник Самбірського центру первинної допомоги Василь Савенко цього місяця повинен був відсавяткувати 60-річчя, інформує Колумніст. Ось що про нього сказав журналіст:

«Це ж треба. Чоловіка саджають у швидку щоб перевезти до Львову, а він дає коментарі стосовно хвороби, через яку власне його і госпіталізують» – здивувався журналіст.

Друзі та знайомі Василя Савенка впевнені, що смерть була викликана вірусом і важкою роботою. Його останніми словами були:

«Проклятий вірус. Мене якраз везуть в реанімацію…»

Працівники центру наголошують, шо Василь був відмінним фахівцем. Він очолив центр у важкі часи впровадження реформ і гідно вистояв перед труднощами.

Лікар Савенко помер у суботу під вечір, 1 серпня. Він був військовим лікарем-урологом, працював у гарячих точках світу, а у Старому Самборі спочатку – заступником головного лікаря, згодом, коли в медицині розпочалися реформи, – керівником Центру первинної медичної допомоги.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16