Суспільство

Лікар, який повернувся з “коронавірусного пекла” в Італії, обурився карантином в Україні

0

В Україні були встановлені занадто “лояльні” умови карантину порівняно з Італією, яка стала першим епіцентром коронавірусу в Європі, пише Обозреватель.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це ввечері в п’ятницю, 8 травня, в ефірі ток-шок “Свобода слова Савіка Шустера” розповів лікар-хірург Юрій Сак, якому довелося допомагати італійським колегам і набиратися у них досвіду боротьби з COVID-19.

Він розповів, що в Римі, де він працював, дороги були майже порожні і люди насправді сиділи по домівках, тоді як в Україні була зовсім інша картина.

“Прилетівши до робочого місця ми майже чотири години рухалися по автобанах Італії. За чотири години побачили лише десяток машин. Це дуже контрастує з тим, що ми побачили в Києві. Це дуже сильно впадає в очі. Це з приводу карантину і тих заходів, яких вживали Італія і Україна. Про це потрібно говорити. Може, вже не настільки актуально, але якщо порівняти з тим карантином, який ми бачили в Італії, то тут були дуже лояльні умови. А там були дуже жорсткі правила перебування на вулиці, в готелі. Те, що ми побачили зараз в Україні… Супермаркети працюють, люди вільно переміщуються…” – розповів лікар.

Сак висловив стурбованість, що пом’якшення карантину в Україні може призвести до безлічі нових випадків зараження і летальних наслідків.

Юрій Сак