Суспільство

Лікар з Житомира: “Такого за своє життя ще не бачив”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У житомирській лікарні №2, де лікують хворих на коронавірус COVID-19, інфікованих уже розміщують навіть у кардіології.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті hromadske.

За словами завідувача інфекційного відділення Олеся Кутнього, який ковідологом працює із 16 вересня, медики вже змушені проводити так зване сортування, щоб вистачило місць насамперед для пацієнтів у критичному стані.

“Досі не можу звикнути, тому що такого за своє життя ще не бачив. Ми в кардіології (не інфекційній, не плутайте) розраховуємо на 200 ліжок. На сьогодні ми одним корпусом справляємося. Це важко, нам доводиться швидко виписувати, не класти тих, кого не треба. Звичайно, це оптимальний варіант, щоб до завершення пандемії ми так дожили”, – поділився медик.

Проблеми з киснем у лікарні вирішили нещодавно – у дворі встановили кріоциліндр, який дає безперервні запаси на 10 днів. До цього обходилися балонами і меншими циліндрами. Коли їх перемикали з одного на інший, пацієнт відчував ці перепади.

Зараз міська лікарня №2 заповнена на 70%. Тут почали облаштовувати ще один корпус для пацієнтів з коронавірусом, де будуть додаткові ліжка з киснем.

Інші працівники закладу розповідають, що деяким молодим хворим доводиться пересуватися у візках через ускладнення COVID-19.

Зараз киснем пацієнти забезпечені. Однак балони доводиться міняти раз на добу, тоді як до пандемії одного вистачало на тиждень.

“До смертей не звикаєш. Навіть якщо їх дуже багато. Але цю роботу хтось має виконувати. Я не в захваті. Я кардіолог. Я хочу залишитися кардіологом, але вже два з половиною місяці я – ковідолог”, – зазначає Кутній.

Лікар зізнався, що поки не сподівається, що держава зробить якісь висновки через пандемію.

“Це дивно, що ми живемо з березня в такій страшній кризі, де бракує персоналу, але ніхто нічого не збирається змінювати. Це страшно”, – додав ковідолог.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16