Суспільство

Лисий із кварталу попустив зливний бачок Скабєєву і її чоловіка Попова

0

Російський телеведучий Євген Попов, чоловік пропагандистки Ольги Скабєєвої, пропонував українському актору Євгенові Кошовому повернути всі гроші, які той заробив у РФ. В авторській програмі головної редакторки інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман Кошовий відреагував на слова Попова.

Актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий запропонував російським телепропагандистам, подружжю Євгенові Попову і Ользі Скабєєвій стежити за своїми грошима. Про це він сказав в ефірі авторської програми головної редакторки інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман.

10 червня 2019 року у програмі ВГТРК “60 минут” Попов порадив Кошовому повернути Російській Федерації гроші, які він заробив за всі роки в цій країні.

“Нехай він скаже, де я заробив і на якій території я їх заробив. Якщо він бачив ці гроші чи що… І взагалі я вважаю, що лізти до мене в кишеню – це непристойно. І за які це, цікаво, “останні роки” я заробив? Він що, за мною стежив, чи що? Не розумію. Пане Попов, ви за своїми грошима стежте і за дружиною своєю стежте, а я за своїми простежу”, – обурився Кошовий.

2019 року артист пропонував посадити Скабєєву, президента Росії Володимира Путіна і всіх, хто заперечує російську агресію на Донбасі, у капсулу і відправити її “на Місяць чи на Марс”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist