Політика

“Літаки Медведчука” перегнали до Швейцарії, щоб урятувати від санкцій

0

Три з п’яти чартерних літаків із офшорів нібито народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука перегнали у швейцарське містечко Сент-Галле незадовго до накладення на них санкцій, інфромує Обозреватель.

Як повідомляє Bihus.Info, у рішенні РНБО від 2 лютого йдеться про введення санкцій на п’ять офшорних компаній, які, зі свого боку, значаться власниками приватних літаків (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

bihus.info

Дві фірми напряму пов’язані з нардепами Медведчуком і Тарасом Козаком, які в різний період користувалися цими бортами.

Третя компанія записана на дружину президента будівельного холдингу “Київміськбуд” Ігоря Кушніра.

Четверта – пов’язана з екснардепом і бізнесменом Віталієм Хомутинніком.

П’ята компанія WHPA AVIA LTD зареєстрована на Віргінських островах. Додаткової інформації про цю фірму журналістам знайти не вдалося, але можна припустити, що вона має стосунок до компанії з дуже схожою назвою – WHPA LIMITED, яка пов’язана з російським бізнесменом Сергієм Судариковим.

Його ЗМІ називають наближеним до очільника “Роснєфті” та давнього друга президента РФ Володимира Путіна Ігоря Сечина. Група компаній “Регіон”, яку контролює Сударіков, пов’язують з оточенням самого Медведчука.

Літаки усіх трьох вищеназваних офшорок у період з 10 по 21 лютого вилетіли в аеропорт поблизу містечка Сент-Галлен у Швейцарії, де, за інформацією журналістів, лишаються досі.

Саме в Сент-Галлені юридично прописана фірма “Інтернешнл Трейдінг Партнерс” – співвласник українського “Прикарпатзахідтрансу”, яка по суті і стала причиною накладення санкцій через володіння частиною нафтопродуктопроводу “Самара – Західний напрямок”.

bihus.info

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16