Суспільство

Ломаченко: “Для мене з дитинства не було поняття “Росія”, “Україна”, “Білорусь”. Ми один народ”

0

Українські боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко знялися у документальному фільмі “Здрастуй, брате! Христос воскрес”, розповідає Уніан.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Фільм представлений російським монастирем “Корсунська Князь-Володимирська чоловіча пустинь” спільно з Києво-Печерською лаврою і опублікований на YouTube-каналі “Корсуньская пустинь”.

У фільмі також знялися два російських спортсмени: боксер Олександр Трубников і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров. Також у зйомках взяв участь митрополит УПЦ МП Онуфрій та інші священнослужителі.

“Фільм розповідає про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів чемпіонів світу Василя Ломаченка, Олександра Усика і російських спортсменів. У нелегкі часи для канонічної православної церкви України, бійці залишаються відданими Богу, вірі, вітчизні!”, – йдеться в описі до фільму.

У цьому фільмі Ломаченко сказав, що Росія і Україна для нього завжди були “єдиним народом”, а також про те, що “у нього не вкладається в голові”, що Росія воює з Україною. Усик заявив, що не припинить дружити з кимось із Москви через те, що “хтось ділить портфелі”.

По суті, ми є одним народом. Для мене з дитинства не було поняття “Росія”, “Україна”, “Білорусь”. Для мене не було поняття, що це інші люди, або інша країна, що є межа якась. Я весь час думав, що ми єдиний народ, – переконаний Василь Ломаченко.

“Ми – православні християни й усі живемо на одній землі. А сьогодні нам намагаються підмінити всі принципи й віру”, – додає український спортсмен.