Суспільство

Ломаченко: Не можу перестати спілкуватися з росіянами через те, що мені сказали, що це країна, яка воює з нашою країною

0

Український боксер, чемпіон світу Василь Ломаченко заявив, що у нього “не вкладається в голові”, як Росія може воювати з Україною, і що він продовжує підтримувати стосунки з друзями, родичами і суперниками із РФ, пише видання Гордон.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це Ломаченко сказав у відео, розміщеному 5 травня на YouTube-каналі монастиря “Корсунська пустель”, який розташований в Орловській області Росії.

“Я з усіма спілкуюся, дружу, підтримую стосунки. Я просто не можу перестати з ними спілкуватися через те, що мені сказали, що це країна, яка воює з нашою країною. Чесно кажучи, це не вкладається в моїй голові. По суті, ми є одним народом. Для мене з дитинства не було поняття – Росія, Україна, Білорусь. У мене не було поняття, що це інші люди чи інша країна, кордон якийсь”, – заявив спортсмен.

У фільмі також знявся ще один знаменитий український боксер Олександр Усик.

У січні Ломаченко потрапив у скандал, розмістивши у своєму Instagram відео з каналу “Корсунська пустель”, у якому фігурували бійці російського загону спецпризначення, а в титрах було вказано подяку “ввічливим людям”.

Ломаченко народився в Білгороді-Дністровському Одеської області. Українець виступає на професійному ринзі із 2013 року, за цей час він провів 15 боїв, перемігши у 14 із них і зазнавши однієї поразки. Він є чемпіоном світу за версіями WBO, WBA, WBC і The Ring. Наприкінці жовтня 2019 року Ломаченко став другим в історії “франчайзинговим” чемпіоном світу за версією WBC.