Суспільство

Луценко: В СБУ відмовились притягувати до відповідальності Медведчука за сепаратизм

0

Луценко прокоментував можливість переслідування кума Путіна Медведчука за заяви проти територіальної цілісності України.

Про це ексгенпрокурор Юрій Луценко розповів в ефірі програми Червона лінія з Сергієм Висоцьким на Еспресо.TV.

Луценко, зокрема, згадав, що подавав до СБУ заяву про сепаратистські висловлювання Медведчука.

“Його заява про автономію Донбасу і право на уряд. Але експертиза СБУ, на жаль, відмовила в тому, що там наявні ознаки сепаратизму. Інститут СБУ не знайшов у цих висловлюваннях ознак сепаратизму і справа була закрита. Медведчук сказав, що він прийде в парламент і вимагатиме того, щоб на Донбасі був свій уряд і свій парламент. Це співпадає з тезами сепаратистів, а отже з моєї точки зору, стосувалося статті КК про державну зраду”, – сказав Луценко.

Луценко уточнив, що йдеться про період, коли СБУ очолив Іван Баканов. Експертиза СБУ не підтримала заяву Луценка, а без таких висновків не можна було вести справу.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist