Різне

Лукашенко: ”Не лізь до іншої жінки. Ну потерпи місяць!” Лукашенко дав поради, як уберегтися від коронавірусу. ВІДЕО

0

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 5 травня заявив, що коронавірус виявився “не таким страшним, як здавалося на початку [епідемії]”, інформує видання Гордон.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Він також дав кілька порад про те, як уберегтися від інфекції: “Люди розуміють, що сьогодні, якщо ти вже цілувався з кимось, то цілуйся далі. Не лізь, якщо ти мужик, до іншої жінки. Ну потерпи місяць! Якщо ти десь терся там у сім’ї – залишся в сім’ї. Вийди на вулицю, катайся на велосипеді, подихай гарненько, щоб легені запрацювали як слід. Це ж хвороба легенів!”

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, до 6 травня в усьому світі коронавірусом заразилося 3,69 млн осіб, з них померли 258 тис., 1,21 млн одужали.

У Білорусі коронавірус підтверджено у 19,2 тис. осіб, померли 112 пацієнтів.