Політика

Лукашенко виправдав вторгнення на Донбас: “Україна сама дала привід”

0

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зробив скандальну і провокаційну заяву про Україну

Так, президент Білорусі вважає, що війну в Донбасі розв’язала Україна. Роблячи таку заяву, він зрадив українців і підіграв Кремлю.

Таку думку він висловив в інтерв’ю російській радіостанції Ехо Москви.

“Україна в якійсь мірі підставилася. Росіян почали душити, мова там і інше – ну, питань, яких не повинно бути в Україні! Як би там не було, я не виправдовую зараз Росію, ні. Я не дорікаю Україні. Але як би там не було, Україна хоч і маленький, але дала привід до цього зіткнення на Донбасі”, — сказав він.

Лукашенко, природно, не поставили питань, яким чином у Донбасі опинилися російські кадрові військові та “добровольці”, і чим Україна сприяла “душенню мови” в регіоні, який давно перетворився на російськомовний, в тому числі і силами Росії.

Також раніше повідомлялося, що лідер Білорусі Олександр Лукашенко вкотре відзначився скандальною заявою.

За словами Олександра Лукашенка, небезпечний уханьський вірус – боже покарання для білорусів за недбале ставлення до лісів. Президент Білорусі також заявив, що білорусів віруси могли би обходити стороною за умови, якщо “вони би поважали природу”.

“Ліс, як був нашим багатством, так і залишається. Але до цього багатства ми ставимося часом навіть часто потворно. І тому Господь, як я говорив, вдарив нас по голові вірусом”, – запевняє Олександр Лукашенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist