Політика

Лукашенко запрошує прикордонників з РФ для створення “спільних розвідувальних пунктів” на кордоні з Україною

0

У секретному листі, який направили в Москву силові структури з Мінська, росіянам пропонують “створення розвідувальних пунктів на кордоні з Україною для виконання спільних завдань”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це йдеться в матеріалі кореспондента ТСН.Тиждень Андрія Цаплієнка, передає Цензор.НЕТ.

Українські спецслужби перехопили лист головного білоруського прикордонника Анатолія Лаппи своєму російському колезі, першому заступнику ФСБ Володимиру Кулешову.

В ньому російським силовикам пропонується створити постійні розвідувальні пости вздовж усього українсько-білоруського кордону. Ці об’єкти в листі називаються спільними постами радіоелектронної та технічної розвідки. На них будуть працювати російська розвідувальна техніка і російські силовики.

Лист з запрошенням російських ФСБівців на український кордон датований 17 грудня минулого року. Саме з того часу на тихих білоруських заставах почалася метушня. “На активних напрямках вони несуть службу більш інтенсивно. Останній час ми спостерігаємо частіше ними несення служби, і пішим чином, і в нічний час, і з використанням техніки”, – додає начальник відділу інспекторів прикордонної служби “Задеріївка” Олег Омельчишин.

Якщо розвідувальні пости створять, росіяни, як на долоні, бачитимуть рух техніки в прикордонній смузі і слухатимуть весь ефір – від мобільних телефонів до зашифрованих засобів зв’язку. “Вони будуть використовувати засоби такі самі, як на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей”, – переконує командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України Сергій Наєв.