Політика

Лукашенко запросив Зеленського і Путіна разом відзначити День перемоги

0

Попри пандемію коронавіруса в Білорусі не ввели карантин, як у багатьох країнах світу. Більше того там навіть вирішили не скасовувати святкування Дня перемоги 9 травня. Так, президент Білорусі навіть публічно запросив своїх колег з України та Росії на урочистості в це свято.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Олександр Лукашенко просить Володимира Зеленського та Володимира Путіна приїхати до Мінська на парад до Дня перемоги. Про це повідомляє білоруське видання Белта.

“Публічно запрошую глав держав, хоча б колишнього Союзу, приїхати до Мінська”, – сказав Лукашенко. На його думку, зібратися лідерам країн саме в Білорусі було “найкращим рішенням”. “Правильно було б зібратися в Мінську. Це республіка, яка була стерта з лиця землі, яка першою прийняла удар. Це найбільш постраждала республіка – живий пам’ятник війні”, – підкреслив білоруський лідер.

Схоже, президента Лукашенка нітрохи не лякає пандемія коронавіруса, що лютує у всьому світі. І це при тому, що станом на 5 травня в Білорусі зафіксовано вже понад 17 тисяч випадків зараження, а померли більше сотні людей.