Суспільство

Ляшко буде заздрити? “Слуга народу” Павлюк задекларував 900 тисяч виграшу в лотерею

0

Нардеп від президентської партії вніс у декларацію “приз” у розмірі 900 тисяч гривень, який нібито виграв у лотерею. Задекларовані виграші у нього трапляються не вперше, пише 24 канал.

Депутат отримав такий щедрий виграв від МСЛ – української компанії, яка спеціалізується на розробці та розповсюдженні українських державних лотерей. Декларація Павлюка публікована на сайті Національного агентства з запобігання корупції.

Велике везіння Павлюка

“Виграні” 900 тисяч гривень він так і назвав у декларації – “приз”.

Окрім того, нардеп зберігає:

  • 7,9 мільйона гривень готівкою;
  • 107,4 тисячі гривень на рахунку у “Приватбанку”.

Що треба знати про МСЛ? Лідер серед лотерейних операторів України. Компанія створена 1998 року на базі державного оператора лотерей “Молодьспортлото”. МСЛ проводить найпопулярніші в Україні лотереї: “Лото-Забава”, “Спортліга”, “Мегалот”.

У розділі “доходи” нардеп зазначив:

  • Зарплату у військовій прокуратурі – 297 тисяч 756 гривень;
  • Зарплату депутата – 162 тисячі 56 гривень;
  • виплати від партії “Слуга народу” для оплати навчання – 32 тисячі 555 гривень;
  • 56 гривень бонусів від “Приватбанку”.

До слова, ще один “приз” у розмірі понад 160 тисяч гривень Павлюк вказав у декларації за 2018 рік.

Така історія “великого везіння” трапляється у стінах Верховної Ради вже не вперше. Так, у 2017 році тепер вже екснардеп Олег Ляшко задекларував більш ніж півмільйона гривень виграшу в лотерею.

Йому пощастило аж тричі. Спочатку він виграв майже 284 тисячі гривень, потім 134 тисячі і потім ще 153 тисячі гривень. За цим фактом НАБУ провело досудове розслідування.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist