Політика

«Люди стали товаром»: представник малого бізнесу жорстко розніс команду Зеленського за фатальні помилки

0

Малий бізнес в Україні на час карантину забув про те, що таке підтримка від держави.

Про це у своєму відеоблозі малого бізнесу розповів один з українських підприємців (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку вниз). Він підкреслив, що уряд залишив бізнес зовсім без підтримки на невизначений термін карантину.

«Про підтримку ми взагалі забуваємо, тому що всі розмови: «Ми жебраки, грошей у нас немає», – процитував відмовки чиновників представник бізнесу.

Він зазначив, що карантин дозволив багатьом переосмислити політику нової влади. За словами блогера, українці здійснили «третю революцію», помінявши Порошенка на Зеленського, однак зараз стало зрозуміло, що цим вони тільки придбали «ще один геморой» для країни.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16