Політика

«Люди стали товаром»: представник малого бізнесу жорстко розніс команду Зеленського за фатальні помилки

0

Малий бізнес в Україні на час карантину забув про те, що таке підтримка від держави.

Про це у своєму відеоблозі малого бізнесу розповів один з українських підприємців (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку вниз). Він підкреслив, що уряд залишив бізнес зовсім без підтримки на невизначений термін карантину.

«Про підтримку ми взагалі забуваємо, тому що всі розмови: «Ми жебраки, грошей у нас немає», – процитував відмовки чиновників представник бізнесу.

Він зазначив, що карантин дозволив багатьом переосмислити політику нової влади. За словами блогера, українці здійснили «третю революцію», помінявши Порошенка на Зеленського, однак зараз стало зрозуміло, що цим вони тільки придбали «ще один геморой» для країни.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist